A A+
PressMann Pneumatyka
Przedsiębiorstwo PressMann powstało w oparciu o wieloletnie doświadczenie w pneumatyce, mechanice precyzyjnej i projektowaniu. Wykonujemy instalacje pneumatyczne i dokumentacje. Naszą domeną jest produkcja siłowników,

sprężarka tłokowa

w naszej ofercie.

Sprężarka tłokowa

ABAC AIRPRESS FINI METABO

Proponowane kompresory tłokowe wykorzystywane są w szerokim zakresie w różnorodnych gałęziach gospodarki, nie tylko przemysłu. Z zalet jakimi wyróżnia się sprężarka tłokowa korzysta między innymi górnictwo, budownictwo czy też przemysł chemiczny. Ich wyróżnikami są znakomite parametry techniczne połączone z doskonałą precyzją wykonania, skutkującą ogromną niezawodnością każdej sprężarki tłokowej z naszej oferty.

Zachęcamy do wyboru proponowanych niezawodnych kompresorów tłokowych:
Zakres wydajności przygotowanych w asortymencie PressMann kompresorów tłokowych jest nadzwyczaj rozbudowany. Mając na uwadze wymagania odmiennych zakładów pracy dostępna jest zarówno sprężarka tłokowa o wydajności sięgającej nawet kilkunastu tysięcy m3/h zassanego gazu jak i urządzenia o bardzo małej efektywności. Również rozpiętość ciśnień tłoczenia pośród sprężarek tłokowych jest niezwykle duża i waha się od kilku dziesiątych do ponad 200 MPa. Jedną z najważniejszych cech jakie posiadają kompresory tłokowe jest właśnie możliwość wytwarzania niezwykle wysokich ciśnień.

Nasza oferta obejmuje m.in. sprężarki producentów:
Całą naszą ofertę przedstawiamy w naszym sklepie z pneumatyką w dziale sprężarki tłokowe.

W sprawie zamówień bądź zapytań prosimy o kontakt:
Tel.: 58 56 240 14
Email biuro@pressmann.pl
© Copyright 2016 PressMann.pl