A A+
PressMann Pneumatyka
Przedsiębiorstwo PressMann powstało w oparciu o wieloletnie doświadczenie w pneumatyce, mechanice precyzyjnej i projektowaniu. Wykonujemy instalacje pneumatyczne i dokumentacje. Naszą domeną jest produkcja siłowników,

sprężarka śrubowa

w naszej ofercie.

Sprężarka śrubowa

KAESER ATLAS COPCO FINI ATMOS

Kompresory śrubowe są całkowicie bezobsługowym oraz nowoczesnym źródłem sprężonego powietrza. Do produkcji wszystkich podzespołów sprężarek śrubowych wykorzystuje się wysokiej klasy materiały pochodzące od cenionych producentów z całego świata. Ponadto posiadają one obudowy dźwiękochłonne, są chłodzone powietrzem przy czym kompresory śrubowe są przyjazne dla środowiska przez wzgląd na np. niewielką emisję zawartości oleju z powietrza.

Każda sprężarka śrubowa przygotowana w naszej ofercie jest urządzeniem wyróżniającym się pod względem ogromnej żywotności, niezawodności oraz jakości wykonania. Nasza firma świadczy usługi serwisowe sprężarek śrubowych zarówno w ramach gwarancji jak i po jej wygaśnięciu. Posiadamy także doskonale wyposażony magazyn z niezbędnymi częściami zamiennymi oraz materiałami do eksploatacji kompresorów śrubowych.

Każda sprężarka śrubowa z naszej oferty posiada gwarancję:
  • 2-letnią na sterownik mikroprocesorowy oraz stopień śrubowy
  • 1 roku / 1500 godzin pracy na pozostałe elementy

Podzespołów elektrycznych oraz części sprężarek śrubowych, które zużywają się normalnie nie obejmuje się gwarancją.

Całą naszą ofertę przedstawiamy w naszym sklepie z pneumatyką w dziale sprężarki śrubowe.

W sprawie zamówień bądź zapytań prosimy o kontakt:
Tel.: 58 56 240 14
Email biuro@pressmann.pl
© Copyright 2016 PressMann.pl