A A+
PressMann Pneumatyka
Przedsiębiorstwo PressMann powstało w oparciu o wieloletnie doświadczenie w pneumatyce, mechanice precyzyjnej i projektowaniu. Wykonujemy instalacje pneumatyczne i dokumentacje. Naszą domeną jest produkcja siłowników,

sprężarka łopatkowa

w naszej ofercie.

Sprężarka łopatkowa

HYDROVANE GNUTTI ROL

Oparte na tradycyjnej, wypróbowanej i sprawdzonej technologii, sprężarki łopatkowe są napędzane bezpośrednio i pracują przy bardzo niskiej prędkości obrotowej (1450 obr./min), zapewniając niezrównaną niezawodność. Wirnik, jedyna część sprężarki będąca w ciągłym ruchu, ma wiele szczelin na długości, w których pracują łopatki ślizgające się na filmie olejowym. Użebrowany cylinder jest chłodzony powietrzem za pomocą wentylatora osadzonego na przedniej końcówce wału wirnika. Łopatki wirnika dzielą przestrzeń gazową na komory, w których odbywa się sprężanie.

W czasie pracy ruchome łopatki są dociskane do gładzi cylindra siłą dośrodkową. Stalowe łopatki wymagają smarowania, by zmniejszyć ich tarcie o gładź cylindra. W małych sprężarkach łopatki są wykonane z grafitu z domieszką ołowiu lub ze stopu łożyskowego.

Sprężarki łopatkowe to ciche, bezobsługowe źródła sprężonego powietrza sterowane mikroprocesorowo o bardzo zwartej budowie i nowoczesnym wyglądzie. Sprężarki Gnutti System używają nowoczesnej technologii łopatkowej, co zapewnia nabywcy zarówno niezawdoność, jak i dużą oszczedność energii.
Wydajność sprężarek łopatkowych Q = 0,008 1,5 [m3/s].

Całą naszą ofertę przedstawiamy w naszym sklepie z pneumatyką w dziale sprężarki łopatkowe.

W sprawie zamówień bądź zapytań prosimy o kontakt:
Tel.: 58 56 240 14
Email biuro@pressmann.pl
© Copyright 2016 PressMann.pl