A A+
PressMann Pneumatyka
Przedsiębiorstwo PressMann powstało w oparciu o wieloletnie doświadczenie w pneumatyce, mechanice precyzyjnej i projektowaniu. Wykonujemy instalacje pneumatyczne i dokumentacje. Naszą domeną jest produkcja siłowników. Strona informacyjna

o firmie PressMann

.

O Nas

Przeczytaj o firmie PressMann

Witamy na naszej firmowej stronie internetowej. Jesteśmy do państwa dyspozycji pod telefonem jak i pocztą email, odpowiemy na wszystkie pytania.

Pneumatyka

O pneumatyce

Specjalizacją firmy PressMann jest pneumatyka, czyli technika wykorzystania sprężonego powietrza w automatyzacji procesów produkcyjnych. W naszej ofercie odnajdą Państwo nie tyko znakomitej jakości sprzęt taki jak na przykład narzędzia, siłowniki czy armaturę przyłączeniową, szybkozłącza, bloki uzdatniania, osuszacze chłodnicze, stacje przygotowania powietrza, narzędzia pneumatyczne, sprężarki tłokowe i śrubowe, itp. Proponujemy także szeroki zakres usług z tego obszaru obejmujący nie tylko profesjonalny serwis urządzeń, ale także zaprojektowanie, wykonanie oraz walidację kompletnych instalacji dopasowanych do warunków Państwa zakładu pracy. Stale podnosimy swoje umiejętności oraz wiedzę z ogólnie pojętego obszaru jakim jest pneumatyka.


Instalacje sprężonego powietrza

Kompleksowa realizacja

Zajmujemy się projektowaniem, wykonaniem i walidacją instalacji pneumatycznych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych programów i wykwalifikowanej kadrze zapewniamy najwyższą precyzję działań i doskonale działające systemy. Posiadamy szeroką ofertę na instalacje pneumatyczne.
Wykonujemy instalacje sprężonego powietrza w obrębie sprężarkowni, staramy się doradzić optymalne rozwiązania, eliminujące straty energetyczne i zapewniające ciągłość pracy zakładu w czasie serwisu. Przykładamy wagę do wydajności tworzonych przez nas rozwiązań, by były opcją jak najbardziej oszczędną i zapewniającą odpowiednie parametry suchego sprężonego powietrza.
Zajmujemy się również przebudową istniejącej instalacji sprężonego powietrza, potrafimy przyłączyć nową do już istniejącej infrastruktury. Dopasowujemy konstrukcję do obecnych rozwiązań i warunków, by całość działała sprawnie i nie powodowała strat energetycznych.


Kompresory i sprężarki

Szeroki wybór i atrakcyjne ceny

Proponujemy Państwu wysokiej klasy kompresory pochodzące od renomowanych producentów Atmos, ABAC, Metabo, Rotar czy AirPress. W naszej ofercie dostępna jest sprężarka tłokowa, śrubowa i łopatkowa, a także bogaty wybór części, akcesoriów oraz sterowników.


Narzędzia pneumatyczne

Profesjonalny sprzęt

Sprzedajemy wysokiej klasy narzędzia pneumatyczne pochodzące od renomowanych producentów takich firm jak Asta, Shinano, Fuji czy Satra. Cechuje je niezawodność, skuteczność i moc. Wyróżniają się doskonałą budową i możliwościami. W ofercie posiadamy m.in. solidne klucze do kół, wiertarki, piły pneumatyczne, nożyce, szlifierki jak i również pistolety do malowania.


Kompresory i sprężarki śrubowe

Dla wymagających

Powstałe na bazie solidnych i wysoko jakościowych komponentów kompresory śrubowe cechuje długa żywotność i doskonałe działanie. Każda sprężarka jest ponadto przyjazna dla środowiska, co zwiększa korzyści jej wykorzystania.


Sprężarki i kompresory tłokowe

Zastosowania domowe i warsztatowe

Doskonałe parametry techniczne sprężarki tłokowej powodują, że działa niezawodnie przez długi czas. Nasze kompresory łączą w sobie wydajność i funkcjonalność, a udostępniamy je zarówno w wersji olejowej, jak i bezolejowej.


Serwis

Diagnoza i naprawa

Na miejscu prowadzimy własny serwis oferowanych sprężarek i narzędzi pneumatycznych, fachowe doradztwo techniczne. Prowadzimy autoryzowany serwis sprężarek firmy Atmos.
Jesteśmy dostępni 24h/dobę, oferujemy terminowanie wykonanie usługi, a na czas naprawy oferujemy kompresor zamienny.


Zawory pneumatyczne

Jakość wykonania

Nasze nowoczesne zawory pneumatyczne mają szerokie zastosowanie w różnych instalacjach. Dzięki temu, że do ich produkcji zostały wykorzystane wysokiej klasy materiały, mogą pracować w zróżnicowanych warunkach. W celu umożliwienia odbiorcom dokonywania bezpośredniego zakupu prowadzimy biuro techniczno - handlowe, oferujące do natychmiastowej sprzedaży podstawowy asortyment towarowy.


Wynajem sprężarek

Wysoka jakość

Oferujemy wynajem/wypożyczenie sprężarek i kompresorów różnej mocy i pojemności. Cena za dobę zależy od długości wypożyczenia i wielkości sprężarki (modelu).
Transakcję najmu realizujemy natychmiast, dzięki czemu możliwe jest zachowanie ciągłości produkcji bądź wykonywanych prac. Zarezerwowaną sprężarkę można odebrać osobiście z naszej siedziby w Starogardzie Gdańskim, bądź na życzenie to my dostarczamy ją natychmiastowo pod wskazany adres.
Wypożyczenie sprężarek powietrza to oszczędność na serwisie urządzenia i jego konserwacji - całość spoczywa na Nas.

© Copyright 2016 PressMann.pl