A A+
PressMann Pneumatyka
Przedsiębiorstwo PressMann powstało w oparciu o wieloletnie doświadczenie w pneumatyce, mechanice precyzyjnej i projektowaniu. Wykonujemy instalacje pneumatyczne i dokumentacje. Naszą domeną jest produkcja siłowników, posiadamy

kompresory i sprężarki

w naszej ofercie.

Kompresory i Sprężarki

ABAC AIRPRESS METABO ATMOS KAESER

Proponujemy Państwu wysokiej klasy kompresory pochodzące od renomowanych producentów AirPress, Atmos, ABAC, FINI, Kupczyk, Metabo czy Kaeser.

W naszej ofercie dostępna jest:
Sprężarka tłokowa to jeden z najstarszych typów sprężarek, która w dalszym ciągu cechuje się jednak ogromną wszechstronnością i wydajnością. Tłok sprężarki jest przesuwany w cylindrze za pomocą korbowodu i wału korbowego. Jeżeli do sprężania używana jest tylko jedna strona tłoku, urządzenie jest nazywane sprężarką jednostronnego działania. Sprężarka obustronnego działania wykorzystuje obie strony tłoka (górną i dolną). (Oferta sprężarka tłokowa)

Sprężarka śrubowa jest sprężarką wyporową z tłokami w postaci śruby. Urządzenia tego typu są obecnie najczęściej używanymi sprężarkami. Główny element sprężający śruby składa się z dwóch wirników (wklęsłego i wypukłego), które przesuwają się do siebie, podczas gdy objętość gazu pomiędzy wirnikami i obudową zmniejsza się. Współczynnik sprężania śruby jest zależny od długości i profilu śruby, a także od postaci króćca wylotowego. (Oferta sprężarka śrubowa)

Sprężarka łopatkowa Oparta na tradycyjnej, wypróbowanej i sprawdzonej technologii, sprężarka łopatkowa jest napędzana bezpośrednio i pracuje przy bardzo niskiej prędkości (1450 obr./min), zapewniając niezrównaną niezawodność. Wirnik, jedyna część sprężarki będąca w ciągłym ruchu, ma wiele szczelin na długości, w których pracują łopatki ślizgające się na filmie olejowym. (Oferta sprężarka łopatkowa)

Całą naszą ofertę przedstawiamy w naszym sklepie z pneumatyką w dziale kompresory i sprężarki

W sprawie zamówień bądź zapytań prosimy o kontakt:
Tel.: 58 56 240 14
Email biuro@pressmann.pl
© Copyright 2016 PressMann.pl