A A+
PressMann Pneumatyka
Przedsiębiorstwo PressMann powstało w oparciu o wieloletnie doświadczenie w pneumatyce, mechanice precyzyjnej i projektowaniu. Kompleksowo wykonujemy

instalacje pneumatyczne

i dokumentacje powykonawcze. Naszą domeną jest produkcja siłowników i dystrybucja profesjonalnego sprzętu.

Instalacje

Instalacje sprężonego powietrza

Zajmujemy się projektowaniem, wykonaniem i walidacją instalacji pneumatycznych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych programów i wykwalifikowanej kadrze zapewniamy najwyższą precyzję działań i doskonale działające systemy. Posiadamy szeroką ofertę na instalacje pneumatyczne.

Oferujemy:

Instalacjami pneumatycznymi zajmujemy się kompleksowo, proszę się zapoznać z naszą pełną ofertą na instalacje pneumatyczne.

Analizujemy Państwa potrzeby, następnie zajmujemy się doborem materiałów, średnic rurociągów i technologii, która będzie najbardziej korzystna. Przygotowujemy kompletną dokumentację powykonawczą, która jest konieczna do zalegalizowania i zgłoszenia urządzeń zgodnie z przepisami.

Dzięki wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać instalację sprężonego powietrza skrojoną na miarę potrzeb każdego, nawet najbardziej wybrednego klienta. Dobierzemy właściwie każdy, niezbędny do prawidłowej pracy element, poczynając od kompresora poprzez rurociąg, na siłowniku czy pistolecie do przedmuchu kończąc.

Korzystamy z:
Wykonujemy instalacje sprężonego powietrza w obrębie sprężarkowni, staramy się doradzić optymalne rozwiązania, eliminujące straty energetyczne i zapewniające ciągłość pracy zakładu w czasie serwisu. Przykładamy wagę do wydajności tworzonych przez nas rozwiązań, by były opcją jak najbardziej oszczędną i zapewniającą odpowiednie parametry suchego sprężonego powietrza.

Zajmujemy się również przebudową istniejącej instalacji sprężonego powietrza, potrafimy przyłączyć nową do już istniejącej infrastruktury. Dopasowujemy konstrukcję do obecnych rozwiązań i warunków, by całość działała sprawnie i nie powodowała strat energetycznych.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych w zakresie wykonywania instalacji: suchego sprężonego powietrza, wody, azotu i gazów technicznych. Zajmujemy się przyłączaniem najlepszych rozwiązań przy zastosowaniu innowacyjnych technologii, pozwalających na uzyskanie doskonałych parametrów konstrukcji tego typu.

W sprawie zleceń bądź zapytań prosimy o kontakt:
Tel.: 58 56 240 14
Email biuro@pressmann.pl
© Copyright 2016 PressMann.pl